Tik Tu (Тернопіль, Україна)

Tik Tu, Тернопіль, Україна

«Tik Tu» — експериментальний гурт з міста Тернопіль, що поєднує елементи фанку, даб-степу, народної музики (як української, так і, скажімо, африканської), живі та електронні інструменти.

З часів свого першого живого концерту у 2014 році, гурт відвідав чимало музичних фестивалів (Jazz Koktebel, Файне місто, Zaxidfest, Бандерштат, Coda Fest), відіграв концерти у Польщі та Нідерландах.

У 2017 році композиція «Маленькі малюсіки» тернополян потрапила до рекламного ролика весняно-літньої колекції британського незалежного дому моди Wolf & Badger.

Критики відзначали, що це хай маленька, та важлива промоція української мови та музики на міжнародній арені.

Музиканти гурту Наталка Багрій, Роман Божко та Олександр Драчук — мультіінструменталісти, тож не дивуйтеся, що інструментів набагато більше ніж музикантів. Скрипки, флейти, гітари, орган, банджо, та електронні семплери — і, здається, це ще не все. Музиканти грають, змінюючи й доповнюючи один одного та створюючи перформативне дійство.  

Tik Tu у перекладі з литовської – «Тільки ти». Тож, тільки тебе чекаємо на концерті, тільки ти здатен змінити світ своїми ідеями, тільки ти не можеш пропустити жодної події фестивалю Plan B 2018! 

Дивитися кліп: http://bit.ly/2QKsVr9