ПІТЕР САНТІНЕЛЛО (Київ, Україна)

Американський підприємець та мандрівник-дослідник, який більшу частину свого життя провів у дорогах. Пітер не боїться потрапляти в екстремальні ситуації та непередбачувані життєві події — завдяки цьому він виховує в собі моральну витримку, впевненість та саморозуміння: риси, які допомагають чоловіку бути успішним. Колись Пітер, подорожуючи Україною, затримався в селі Осипенко під Бердянськом, без знання мови та знайомих поруч. Це в буквальному сенсі означало вийти за межі власної зони комфорту: іноземцю зі Штатів залишитися жити під Бердянськом, зіткнутися з соціальними та культурними труднощами життя в українському селі. І це лише фрагмент із хронік подорожей Пітера Сантінелло, більше ви можете знайти на офіційній фейсбук-сторінці мандрівника: Peter Santenello World. Зараз Пітер Сантінелло живе у Києві та обожнює столицю: будівлі, людей, події та атмосферу.

Пітер Сантінелло — спікер у межах Plan B Day, який відбудеться 15-17 лютого у Mental Complex Studio за адресою Лопанська Набережна 2/2. Нагадаємо, що участь в Plan B Day безкоштовна за умови реєстрації: http://bit.ly/2Kv57VN. Якщо ви вже зареєструвалися, заповнювати форму повторно не потрібно.

Kиєве, агов! Незабаром і в столиці Пітер Сантінелло влаштує захід Unlock Your True Potential, беріть участь та наближуйтесь до здійснення всіх планів та бажань: https://www.facebook.com/events/2153866801594751/