The Digital Garden

Турбота про інших — це новий панк!

The Digital Garden, Цифровий Сад — куди поведуть нас його стежки, що розходяться?

Як за допомогою відеоігор включити людей у соціальні процеси, допомогти знайти відповіді на важливі питання і поставити ще важливіші?

Якщо ви добре знаєтесь на відеоіграх або ж навпаки — не розумієте, який стосунок вони мають до реального життя — запрошуємо вас під час Plan’y B на масштабну виставку The Digital Garden від наших постійних партнерів з Берліну, фестивалю інді-ігор A MAZE.Гарантуємо: вона змінить ваші уявлення про відеоігри та їхню цінність.

Незалежний куратор і директор медіафестивалю A MAZE Торстен С. Відеманн створив цифровий сад, котрий він називає садом життя, гри, рефлексій, спокою, мрій і любові.

Масштабна інсталяція Відеманна — це сад з тисячами садів, метафора змін. Ідея The Digital Garden — вічна і непорушна краса природи, котру люди в якийсь момент перестали оберігати й опікувати.

«Ми маємо по-новому звертати увагу аудиторії до теми природи. Любов має бути природою, повага має бути природою, турбота має бути природою. Турбота про інших — це новий панк! Будьте собою — і спробуйте хакнути систему на користь навколишнього середовища в ігровій формі на виставці. У кожного є шанс стати хорошим садівником» — передає нам Thorsten Storno і чекає усіх у своєму — нашому спільному! — цифровому саду.

Інсталяція Tha Digital Garden відбудеться у межах Plan B Day, який пройде 15-17 лютого у Mental Complex Studio за адресою Лопанська Набережна 2/2. Нагадаємо, що участь безкоштовна за умови реєстрації: http://bit.ly/2Kv57VN. Якщо ви вже зареєструвалися, заповнювати форму повторно не потрібно.