АНДРІЙ ЗІНЧЕНКО (Славутіч, Україна)

Співзасновник та керівник спільнотних проектів в NGO Greencubator, редактор рубрики «Тепло&Світло» в «Економічній правді». Лауреат Stanford Bright Award.

Андрій має широкий досвід розробки та адвокатування політик, спрямованих на стійкий розвиток та впровадження ВДЕ.

Зараз фокусується на енергетичній стійкості громад та енергетичній демократії. Серед найсвіжіших проектів Андрія — муніципальний енергетичний кооператив «Сонячне Місто» у Славутичі.

Для розміщення сонячних електростанцій енергокооператив буде орендувати дахи муніципальних об’єктів. Частину чистого прибутку «Сонячне місто» має намір спрямовувати на проекту — рівноправність, технологічність та соціальна спрямованість. Зараз «Сонячне місто» на етапі підготовки до кооперативного спільнокошту (краудфандінгу) та отриманні потрібних дозволів і узгоджень. В межах денної конференції Plan B Day Андрій детальніше презентує проект енергокоопертиву та розповість про процеси впровадження альтернативних джерел енергії в Україні.

Андрій — спікер у межах Plan B Day, який відбудеться 15-17 лютого у Mental Complex Studio за адресою Лопанська Набережна 2/2. Нагадаємо, що участь в Plan B Day безкоштовна за умови реєстрації: http://bit.ly/2Kv57VN. Якщо ви вже зареєструвалися, заповнювати форму повторно не потрібно.