ПОЛІНА ОЛЬХОВНИКОВА (Київ, Україна)

Ілюстраторка та графічна дизайнерка, яка зараз навчається в Київському національному університеті технологій та дизайну.

Поліна з 14 років цікавиться фотографією та знімає все, що потрапляє в поле зору: чи то природні ландшафти, чи то комерційні фотосесії та експериментальні плівкові проекти. Розробляла айдентику для одного з найцікавіших музичних фестивалей країни — Hedonism Festival. У 2018 році зняла дебютну документальну стрічку It`s breathing («Дихає»), прем’єра якої відбулася у Славутичі, під час фестивалю 86. Пізніше стрічку показали на DOK Leipzig — найбільшому європейському фестивалі документального кіно, де її було номіновано на премію Young eyes, і так само на FFC (Film Festival Cottbus) — фестивалі в Котбусі. «У цьому фільмі я намагалася дослідити вплив міста, в якому ти живеш і знаходишся, на формування тебе як особистості; цей фільм про спостереження, переосмислення та рефлексії, взаємодію живого та неживого, про щось, що завмерло в повітрі та що неможливо виміряти фізичними величинами», — ділиться з нами дівчина. В межах Plan B Day Поліна презентує «Дихає» та розповість про процеси створення доументального кіно.

Поліна — спікерка у межах Plan B Day, який відбудеться 15-17 лютого у Mental Complex Studio за адресою Лопанська Набережна 2/2. Нагадаємо, що участь в Plan B Day безкоштовна за умови реєстрації: http://bit.ly/2Kv57VN. Якщо ви вже зареєструвалися, заповнювати форму повторно не потрібно.