АНДРІЙ ЛЕВИЦЬКИЙ (Львів, Україна)

Засновник Соціальна Майстерня WoodLuck. Майстерня виробляє високоякісну деревину та металеві вироби в стилі лофт. Прибуток від продажів спрямований на розробку майстерні та забезпечення соціальної місії, що стоїть перед командою. Woodluck — це майстерня, що об’єднує людей, закоханих у свою справу, і тих, хто любить лофти як інтер’єрне рішення.

Місія майстерні полягає в зменшенні соціальної нерівності шляхом спільного навчання та спільного створення. З червня 2014 по березень 2018 р. Андрій є проектним менеджером в благодійній організації «Львівський освітній фонд», здебільшого маючи справу з неформальною освітою для молоді на Сході України. Протягом цих 3 років він керував декількома національними проектами, як-от табір Будуємо Україну Разом – БУР — проект, що зібрав понад 600 волонтерів з України, Росії, США, Нідерландів, Литви та Польщі. Основна ідея проекту — допомогти жертвам конфлікту на Сході України відновити свої будинки. З першого до останнього табору проект масштабувався від одного міста до десяти, від 50 до 600 волонтерів.

Другий великий проект — створення Молодіжної платформи у Краматорську (центр Донецької області на сході України) під назвою ВІЛЬна ХАта. «Вільна Хата» стала першою молодіжною платформою, створеною в Донецькій області. Головна мета платформи — забезпечити молодь Краматорська доступом до неформальної освіти, інструментами для реалізації ідей, проектів тощо. Протягом цих двох років платформа, яка почалася з групи з 10 волонтерів, зросла до 700 унікальних відвідувачів щомісяця.

Третій проект Андрія — програма молодіжного обміну «Схід/Захід». Програма базується на ідеї обміну досвідом та знаннями для української молоді зі східної частини країни. Кожна з програм мала свою тематику, як-от соціальне підприємництво, розвиток недержавних організацій, неформальна освіта, молодіжні можливості тощо. Загалом у програмі взяли участь понад 200 студентів середніх шкіл та університетів.

Сферою обов’язків Андрія у згаданих проектах є підготовка та проведення публічних заходів, прес-конференцій, інтерв’ю, співпраця з місцевими органами влади та бізнес-структурами, залучення волонтерів та спікерів до подій тощо.