МАКСИМ ТРУНОВ (Лисичанськ, Україна)

Максим Трунов (Лисичанськ, Україна)
Співзасновник фестивалю вуличної культури «Дружба»

«Дружба» — це центр і однойменний фестиваль міської, або вуличної, культури у Лисичанську, а Максим Трунов — його співзасновник. Перший фестиваль зібрав понад триста учасників з Луганщини,  Донеччини, Харкова, Києва та Маріуполя. Атлети, танцюристи та спортсмени демонстрували свої вміння у паркурі, брейк-дансі, вуличному футболі та баскетболі. Подібний фестиваль вперше пройшов не лише в Лисичанську, а й загалом на Луганщині (та й по всій Україні таких проектів не так багато). В планах організаторів — масштабувати проект.

Центр «Дружба» вміщує в собі споти, квотери та фігури для райдер-культур: bmx, скейтбордінгу, роллербордингу тощо. Згодом тут буде і критий скейт-парк, стрітбольний корт, клітка для вуличного футболу, зона для трейсерів зі смугою перешкод, танцювальна зала, хаб для освітніх проектів і два івент-майданчики для фестивалів і проектів.

«Мені важливо, що відбувається навкруги мене, мені важливі люди, мені водночас цікаво та страшно робити щось нове, але я все одно роблю. Проект «Центр урбан-культур ДРУЖБА» посідає центральне місце у моїй діяльності, попри те, що за фахом я геолог і зараз пишу дисертацію, – зізнається Максим. – А я ще й голова ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) — і в мене нещодавно був запуск системи опалення. Усе, чого ми досягаємо, — це завдяки оточенню, і за останні роки навколо мене з’явилася величезна кількість людей, які мотивують не зупинятися та працювати на повну». Віримо, що з таким настроєм через рік «Дружба» збере понад три тисячі учасників. Так тримати, Максиме!